Notice: Trying to get property of non-object in /templates/as002060/index.php on line 42

Dakini # masaż na 4 ręce

  • Energia męska - lewa półkula, związana jest ze świadomym umysłem, intelektem, logiką, myśleniem analitycznym, mową i funkcjami językowymi, zdolnością do rozpoznawania przedmiotów za pomocą dotyku,strukturą i dynamiką, zachodnim racjonalizmem, programowaniem motorycznym - naukowcy, umysły ścisłe.

Według starożytnych mistyków, elementami męskimi są powietrze i ogień.

  • Energia żeńska - prawa półkula, związana jest z podświadomością, intuicją, emocjami i myśleniem abstrakcyjnym, kreatywnością, wyobraźnią, umiejętnościami plastycznymi i muzycznymi, wschodnim mistycyzmem - artyści, humaniści.

Żeńskie elementy to woda i ziemia (matka).

   

 Masaż na cztery ręce nie tylko jest zmysłową formą masażu, ale sposobem integrującym energię męską i żeńską. Synchroniczna praca dwóch masażystów na różne partie ciała, wpływa pobudzająco lub tonizująco na prawą lub lewą półkulę (lateralizacja - dominacja jednej z półkul), harmonizując energię w ciele, wprowadzając w stan równowagi

 

Po co to wszystko!

W życiu coraz częściej napotykamy wyzwania, które wymagają od nas zdolności do szybkiej i skutecznej analizy sytuacji, a także zdolności do syntezy różnych danych. Zauważanie i znajdywanie czegoś, bycie, uczucia, emocje, kierowanie, zachowanie, działanie, itd często zależy od sprawności naszego mózgu, czyli prawidłowej współpracy dwóch jego półkul. 

 

Cennik dla masaży
Czas masażu 1h
  • Sesja dla jednej osoby- 1 godzina : 400 PLN / 100 €
  • Sesja dla jednej osoby- 2 godziny : 800 PLN / 200 €
  • Sesja dla pary - 1 godzina 800 PLN / 200 €

PLN 400 za jedną godzinę