Notice: Trying to get property of non-object in /templates/as002060/index.php on line 42

Kundalini # Plan dla jednej osoby

Ten rodzaj masażu obudzi w Tobie otwartość do samego siebie i na dającego masaż, otwierasz się na związek ze sobą.
Celem masażu jest podróż przezwyciężając osobiste trudności, a dołączone siły sprawiają, że otwarcie drzwi do własnego wnętrza staje się łatwiejsze, wtedy osiągniesz cielesną i umysłową równowagę.
Zespolenie sił zastępuje mroczne wspomnienia ze świetlną teraźniejszością. Rodzi się nowe zrozumienie znaczenie seksu, płciowości i partnerstwa. Zazdrość i inne demony przeszłości ustępują w niezłomnej pewności siebie, którą tantryści osiągają dzięki praktykowaniu sztuki miłości.

 

przebieg masażu
Masaż Kundalini inaczej "taniec ognistego węża" jest zmysłową formą budującą zaufanie między Tobą (odbiorcą), a masażystą (dawcą), który łączy swoje siły wewnętrzne: miłość, uczucie przyjemności, dobra, satysfakcji i zadowolenia. Jest głęboki i niezwykle stymulujący, wykonywany jest dłońmi, przedramionami i ciałem, a płynne ruchy, przypominają wijącego się po ciele węża.  Masaż ten również doprowadzić do orgazmu, ale nie jest to celem, jest raczej sposobem na uzyskanie pełnego relaksu korzystając z dotyku dawcy i towarzyszących przyjemnych emocji. Twoje doświadczenia i uczucia mogą być bardzo różne, od pożądania, obojętności do radości.
Nie chodzi tu o skupieniu się na szczególnym rodzaju uczucia lub spełnieniu szczególnych oczekiwań, ale po prostu chęci uczestniczenia w niezwykłym miejscu i bycia świadkiem w celebrowaniu męskiej i żeńskiej natury jako boga Shiwy i Shakti. Masaż lingama lub yoni zazwyczaj jest dalszą częścią masażu "ognistego węża".
Przed jego rozpoczęciem, masażysta lub masażystka przygotowuje Ciebie do przyjęcia przez angażowanie się w głęboki zsynchronizowany oddech, następnie delikatnie, ale stanowczo zaczyna masować, wcierając przy tym dużą ilość olejku. Ostrożnie powtarza każdą czynność z różną częstotliwością.
Mogą Tobie towarzyszyć silne emocje wynikające z uwalniania się blokad, takie jak wstyd, poczucie winy i może też objawić się pożądanie. Powinieneś/naś jednak pamiętać, że oddychanie podczas masażu jest bardzo ważne. Oddech pozwala na swobodnym krążeniu energii po całym ciele i zwiększa potencjał lingama lub yoni . Utrzymując taki stan możesz doprowadzić do błogości. W tantra nazywa się to „na fali” ("wave") - niesamowite doznania.

Cennik
Czas masażu 2h
  • Sesja dla jednej osoby : 400 PLN / 100 €
 
Miejsce:

Pomieszczenie w przyjemnym klimacie Indii – wystrój, świece, olejki zapachowe, kadzidła, kwiaty, odpowiednio dobrana muzyka. Na środku pomieszczenia leży mata do masażu z pięknym wzorem mandali. Przy wejściu jest stolik, przy którym można wygodnie usiąść i przeprowadzić krótką rozmowę na temat potrzeb i przebiegu masażu.masażu.

Rytuał:

Choć istnieją różne masaże ciała, które oferują ogromne korzyści fizyczne i korzyści dla zdrowia, masaż lingam tantra jest trasą przez duchowość, odkrywania i rozróżniania duszy i jaźni.

 
Jak się przygotować

Jeśli jesteś poszukiwaczem prawdy o sobie i powinieneś być przygotowany.
Po pierwsze będziesz brał czynny udział w ćwiczeniach, które przygotują cię do masażu.
Dostosuj się do instrukcji masażysty i pamiętaj o głębokim, powolnym, ale spokojnym oddechu.
Skonkretyzuj swoją misję, intencję dla masażu. Jakie są twoje postanowienia, pragnienia, plany, dążenia, idea.
Uwolnij swoje myśli i odrzuć wszystkie te, które są dla ciebie nieadekwatne, nieakceptowalne, pełne obaw, demona zła. Zostaw tylko te myśli, które mają dla ciebie znaczenie, niosące radość, relaks, rozkosz, upojenie i spełnienie.

PLN 400 za 2 godziny