Masażystka

Praca dla masażystki : WROCŁAW


Szukasz satysfakcjonującej pracy?

"Kobieca energia budzi się coraz intensywniej, a wraz z nią kobiety".

  • Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z masażem jest to dobry początek.
  • Może już jesteś masażystką i szukasz bardziej niekonwencjonalnego sposobu na unikatowy masaż z udziałem rytuałów, oddania się i honorowania osoby masowanej.
  • Być może jesteś kobietą, która chce, uzdrawiać, transformować i celebrować swą obecność tak jak Dakini, posłanka kobiecej mądrości. 
  • Zacznij bez względu na swój wiek, na wygląd - to ty jesteś Dakinią


Nauczysz się unikalnego masażu terapii, to coś więcej niż tylko metoda i techniki. To świadoma i pełna obecność w swoim ciele i w ciele drugiej osoby. Zmysłowym dotykiem wyrazisz swoją duchowość i połączenie.


Odkryjesz tajemnice przejrzystej komunikacji tworzące bezpieczną przestrzeń i otwartość na przyjmowanie. Poznasz wspaniały sposób na uwolnienie i przebudzenie fizyczne i energetyczne ciała. Dowiesz się jakim sposobem przebudzać siły życiowe, jak otworzyć błogość, uniesienie, radość i miłość.

Co w zamian # 1

Elastyczny grafik pracy. 
Masz możliwość dopasowania swojego czasu pracy. Może to też być Twoja dodatkowa praca w tygodniu, a także w weekendy.
Szansa dla rozwoju osobistego i zawodowego.
Otrzymasz bezpłatne przygotowanie do masażu oraz darmowe uczestnictwo w kursach krajowych i zagranicznych. Nauczymy Ciebie podstaw masażu klasycznego, rytuałów wprowadzających do masażu. Poznasz techniki jogi, które są wykorzystywane w terapii. Zdobędziesz umiejętności i techniki wykorzystywane w ayurvedzie. Przygotujemy Ciebie do samodzielnej pracy jako terapeuta pracy z ciałem, umysłem i seksualnością.
Wynagrodzenie w/g Twoich własnych wymagań i potrzeb finansowych
Masz możliwość ustalenia przez siebie wysokości wynagrodzenia, wszystko zależy od Twoich potrzeb budżetu. Możesz zarabiać tyle ile chcesz.
Zaopiekujemy się stałą bazą Twoich klientów
Nasza kampania reklamowa zdobędzie Tobie klientów. To od Ciebie zależeć będzie czy klient wróci i zostanie Twoim stałym gościem.

 

Zainteresowała Ciebie nasza oferta skontaktuj się z nami na adres email podany poniżej i wyślij krótką informację o sobie dołączając zdjęcie, a w tytule wpisz : PRACA-Informacje 

Wrocław - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.