Pierwsza wizyta

Jesteśmy zobowiązani aby Twoja wizyta w naszym gabinecie przebiegała bezstresowo i przyjaźnie. Nasz personel to zespół przeuczonych masażystów do wykonywania tantry, którzy zapewniają, profesjonalizm i miłą atmosferę.

Przywitanie
Po przyjciu do naszego gabinetu, nasz masażysta przywita Cię i zaprosi do pokoju, w którym odbędzie się masaż. Zostaniesz poinformowany o jego przebiegu. Masażysta upewni się czy nie ma żadnych przeciwskazań, które mogłyby wpłynąć na zagrożenia zdrowotne. Zapyta się czy istnieją potrzeby w zakresie masażu jakie chcesz wprowadzić podczas sesji, dzięki czemu przebieg i relacje będą jasne. Otrzymasz wskazówki jak się przygotować do sesji.
Rozpoczęcie sesji
Twój masażysta opuści pokój aby zapewnić prywatność i komfort w przygotowaniu się. Należy usunąć biżuterię lub inne przedmioty, które mogą przeszkadzać w trakcie masażu. Konieczne jest skorzystanie z prysznica, gdyż olejki jakie stosujemy będą lepiej wchłaniane przez ciało przez co ich działanie będzie skuteczniejsze. Po kilku minutach, przed wejściem do pokoju będzie pukać do drzwi, aby zapytać, czy jesteś gotowy. Poprosi ciebie do przyjęcia rytuału, który wprowadzi do masażu, w trakcie, którego możesz spodziewać się spokoju i komfortu.
W trakcie masażu
Kluczem do uzyskania swoich celów podczas sesji masażu jest komunikacja. Niech twój masażysta wie, że w trakcie przyjmowania relaksu i redukcji stresu potrzebujesz zwrócenie uwagi na poszczególne obszary ciała. Daj znać czy nacisk w masowanym miejscu nie jest za silny lub za słaby. Możliwe jest aby większość sesji odbyła się w jednym obszarze. Do masażu używamy tylko indyjskich i naturalnych olejków, odpowiednio dobranych do terapii.
Koniec sesji
Po skończonej sesji masażysta poda ci szklankę z wodą, poprowadzi krótką rozmowę, a następnie opuści pokój, aby zapewnić prywatność i komfort w przygotowaniu się do wyjścia.
Zakończenie wizyty
Twój terapeuta będzie czekał w holu. Gdy będziesz już gotowy do wyjścia zostaniesz poproszony do stolika gdzie będziesz mógł chwilę odpocząć po masażu i dokonać płatności. Na twoje życzenie wystawiamy rachunek, którą wyślemy pocztą pod wskazany adres.