Kwiat Lotosu

"Umysł jest częścią mikrokosmosu, posiada oraz reprezentuje różne boskie moce i ten dar wykorzystuje do budowy wszechświata".

 

Mandala jest ofertą masaży dla osób początkujących. Podstawa wprowadzenia do praktykowania tantry. Metoda ta obejmuje różnorodne formy i techniki masażu. Jest terapią łączącą pracę z ciałem duchowością i seksualnością.

W tej części masz możliwość wyboru, dopasowania masażu dla swoich potrzeb i zainteresowań. Jest to wspaniała droga do poznania świata tantry tybetańskiej. Jak obudzić w sobie energię potrzebną do życia. Poznasz podstawowe techniki yogi tantrycznej - oddech, medytacje, przyjmowanie i branie. Oferujemy Tobie czas na bezgraniczny relaks. Osiągnij go z nami!

Wybierz jedną z  poniższych propozycji, Mandalę Twojego istnienia, istoty ludzkiej i wędrownika ziemskiego.

Lokalizacja

Kwiat Lotosu # Plan dla mężczyzn

 

Otrzymasz masaż i rytuały. Potrzebujesz przejść przez proces oczyszczania i panowania, odzyskania lepszej kontroli nad energią seksualną i popędem płciowym.
Więcej…

Kwiat Lotosu # Plan dla kobiet

 

Jest procesem aktywowania ciała w obszarze od ud do gardła i jest traktowany jako alternatywna forma terapii. Stosowane techniki uciskania, głaskania itd. pobudzają centra energetyczne yoni. Masaż wykonuje wykwalifikowany terapeuta.
Więcej…

Kwiat Lotosu # Plan dla pary

 

Otrzymacie masaż i rytuały. Potrzebujecie ponownego odkrycia ekstatycznych doznań cielesnych.
Pogłębicie swój związek emocjonalnie i fizycznie. To taniec męski i żeński, ognia i wody.
Więcej…