Dakini

Dakini dosł. "posłanka niebios" to w tantryzmie tybetańskim istota symbolizująca żeńskie aspekty oświecenia. W tantrze jest odpowiednikiem żeńskiej energii seksualnej kształtującej usposobienie człowieka.Ikonografia tybetańska przedstawia Dakini jako nagą, piękną, wolną kobietę. Męscy odpowiednicy (albo partnerzy) Dakiń są nazywani Daka.

 

Dział jest rozszerzeniem wszystkich ofert i ma na celu dopasowanie Twoich indywidualnych potrzeb oraz zakres naszych usług.

Ten rodzaj usługi nie jest objęty Kartą Zaproszenia

 

Masaż jest zmysłową formą budującą zaufanie między osobą masującą (dawcą), a masowaną (odbiorcą). Dawca łącząc swoje siły wewnętrzne, miłość, uczucie przyjemności, dobra, satysfakcji i zadowolenia. Przygotowaliśmy dla Was specjalną część w dziale masaży indywidualną ofertę. W tym dziale możesz również skorzystać ze szkolenia z masażu ( prowadzi tylko masażysta )

Lokalizacja

Dakini # masaż na 4 ręce

"Zintegruj w sobie męskość i kobiecość". Mężczyzna i kobieta posiadają w sobie energię męską (lewa półkula) i kobiecą (prawa półkula), które wpływają na naszą równowagę i harmonię.

Więcej…

Daka - kurs indywidualny

W tantrycznej tradycji, ludzkie ciało jest traktowane jako świątynia, godne czci, podziwu. W naukach tantry seksualnej, intymny masaż stał się jednym z najbardziej głębokich sposobach leczniczych dostępnych obecnie na naszej planecie.

Więcej…