niedziela, 06 listopad 2016 21:18

Dotykanie siebie to rodzaj okazywania sobie miłości….

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dotykanie siebie to rodzaj okazywania sobie miłości, o której mu nieraz zapominamy, ale to jest niezwykle ważne to jest do kochanie siebie.

Dotyk wspiera, podnieca, ale również jest narzędziem do manipulacji.

Jest w nas coś takiego, że się wstydzimy, boimy i raczej wolimy dla spokoju unikać dotyku niż traktować go jako jedną z najważniejszych czynności w naszym życiu, by traktować większą część ludzi jako takie osoby do dotykania.

Można oswajać dotyk, tylko powoli.

Dotyk erotyczny ze strony mężczyzn może zadziałać tak mocno, że kobiety nie będą umiały w tej sytuacji zachować się normalnie, że będzie widać, że pragniemy danej osoby.

To też często dystansuje.

Może być tak ,że czujemy się wtedy do zobowiązywania, do oddawania dotyku, a jeśli nie jesteśmy z kimś w głębokiej relacji emocjonalnej to też bywa trudne.

Masaż jest sposobem na rozładowanie napięcia przez dotyk masażysty.

Masaż relaksacyjny dakini Masaż to sposób na rozładowanie napięcia seksualnego, sposób na relaks, to sposób na bezpieczną wymianę energii. Dlatego, że to co jest związane z naszą konotacją, że kobiety dosyć często obawiają się tego , że w zamian za dotyk będą musiały za dużo oddać i dlatego rezygnują. Stąd popularność SPA, popularność gabinetów masażu, w których kobiety mogą brać bezpieczny masaż czyli bezpieczny dotyk.

Czytany 1149 razy
Han

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

SoundCloud Master- Polska