%PM, %06 %936 %2016 %21:%Lis

Masaż tantryczny dna miednicy dla kobiet

Napisał

Coraz więcej kobiet starannie planuje swoją ciążę. Ćwiczenia prawidłowej postawy, ogólnousprawniające oraz wzmacniające mięśnie dna miednicy powinny stanowić ważny element przygotowania ciała do okresu ciąży. Wcześniej wzmocnione mięśnie dna miednicy będą w czasie ciąży znacznie lepiej spełniać swoją funkcję podporowo-nośną dla narządów miednicy mniejszej.

%PM, %06 %935 %2016 %21:%Lis

Dieta i Twoja kultura

Napisał

W zależności od miejsca, w którym mieszkasz twoja kultura i tradycje mają wiele wspólnego ze sposobem podejścia do seksu.
Sposób żywienia narzuca nam, co należy jeść, aby zatrzymać i zaburzyć zdrowie seksualne.
Wiele kultur widzi seksualność inaczej.
W niektórych miejscach, takich jak Indie i inne kraje Trzeciego Świata, uważają seks za grzech, za coś tabu, nie rozmawiają o tym otwarcie, podczas gdy w innych krajach zachodnich, temat jest omawiany swobodnie, bez zahamowań.
W kulturze zachodniej ludzie mają tendencję do częstszego siedzenia, oglądają telewizję przez wiele godzin, spędzają więcej czasu, siedząc w ciągu dnia bez fizycznego programu ćwiczeń, podczas gdy na Wschodzie i w krajach Trzeciego Świata ludzie siedzą bardzo mało i są bardziej aktywni w ich codziennych obowiązkach.
Brak ruchu na Zachodzie może być przyczyną takich chorób jak cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, niskie ciśnienie krwi, choroby serca, lub zanieczyszczeń krwi itp. w przeciwieństwie do kultury Wschodu.

%PM, %06 %934 %2016 %21:%Lis

Jesteśmy tym, co jemy.

Napisał

CO prawda ten temat jest już nam znany i wielokrotnie wałkowany, ale czy tak naprawdę coś do nas trafiło?
Przekonało nas do stosowania się do zasad właściwego żywienia?
Jak to się ma do sprawności seksualnej.
Aby poprawić swoje życie w tym aspekcie, mam taki przewodnik prawidłowego jedzenia, który polecam dla wszystkich moich wielbicieli.

To, co wprowadzamy do organizmu, jest bez wątpienia najważniejszym czynnikiem dla naszego zdrowia seksualnego i ogólnego.
W oparciu na badaniach przeprowadzonych przez indyjskich joginów zajmujących się dziedziną zdrowia, prawda jest taka, że rodzaj żywności, jaką powinieneś jeść to ten, który pochodzi z miejsca, w którym żyjemy.
Nic nowego prawda?
Już to wiemy !!
Twoja kultura i twoja grupa krwi ma wiele wspólnego z Twoim zdrowiem, miłością i sprawnością seksualną.
Każdy z nas posiada kod życia. Jest nadany już w momencie naszych narodzin. Numer z kodu życia oraz inne czynniki mają wpływ na nasze zdrowie i wydajność organizmu.
Jeśli dopasujemy się do tych czynników, aby żyć w harmonii ze swoimi cechami kodu życia, możemy być pewni, że nasze problemy zdrowotne znikną: zawsze będziemy w stanie cieszyć się życiem i miłością, będziemy prowadzić aktywne życie seksualne nawet w wieku 70 lat i więcej.

%PM, %06 %933 %2016 %21:%Lis

Życie seksualne zależy od naszej diety.

Napisał

Badania wykazały, że dieta ma ogromny wpływ na seksualność mężczyzn i kobiet. W zeszłym roku 2015 doszło do rekordowej sprzedaży leków na zaburzenia erekcji. W obecnych czasach ludzie tracą zdolność seksualną niż kiedykolwiek.

Większość leków na zaburzenia erekcji powodują więcej szkody niż leczenia. Mężczyźni mogą stracić swoją męskość całkowicie po zastosowaniu tych leków przez sześć miesięcy i więcej.

Czy wiesz, że syrop kukurydziany obecny w napojach i żywności przetworzonej, i wielu innych przyczynia się ku impotencji już u młodych mężczyzn? Brązowy cukier i drożdże obecne w niektórych produktach spożywczych, takich jak chleb i wypieki przyczyniają się do drożdżycy u kobiet i mężczyzn, powodując uszkodzenie narządów płciowych wewnątrz i na zewnątrz.

Wiele kobiet skarży się na niezdolność swoich mężów do wykonywania swoich obowiązków jako kochanków.

Kobiety już w wieku nastoletnim mają problemy w znalezieniu dobrego partnera seksualnego. Wynikiem tego jest wiele złamanych serc i ostatecznej samotności i życia bez męża.

Świat jest bardzo zaniepokojony, statystyki te rosną w zastraszającym tempie.

Co zrobić, żeby w końcu mieć wpływ na ciągłość wszechświata.

Pragnę zaprosić Was do udziału w pomocy, aby wyleczyć swoje życie miłosne i tych, których kochasz.

Postaram się, że będziesz mógł w stanie szerzyć miłość i szczęście wśród naszych seksualnie „umierających dzieci” na świecie.

%PM, %06 %932 %2016 %21:%Lis

Tajemnica dotyku

Napisał

Rodzice którzy nie okazywali czułości swoim dzieciom , cudownie reagują na wnuki. Głaszczą dotykają , całują, komitywa pełna.

Dobra wiadomość jest taka, że oznacza to iż po prostu potem możemy inaczej reagować ,inaczej swoją emocjonalność budować. To ,że zbyt rzadko przytulamy się w naszym dorosłym życiu no to niestety wynosimy to z domu, gdzie kontakt z rodzicami jest zazwyczaj powściągliwy no i nie dostajemy jako dzieci odpowiedniej porcji „głasków” we właściwym czasie.

O dobrym dotyku należy dzisiaj rozmawiać często i wszędzie, dlatego bo furorę w ostatnich latach zrobił zły dotyk i on zrobił dużo złego.
Jak się słyszało, że jest to na całe życie, że nie można z tego wyjść.
To już właściwie emocjonalnie przekreślało człowieka.
Ale to jest nie prawda.

Strona 1 z 2

SoundCloud Master- Polska