Dotyk

Dotyk (4)

niedziela, 06 listopad 2016 21:23

Tajemnica dotyku

Napisał

Rodzice którzy nie okazywali czułości swoim dzieciom , cudownie reagują na wnuki. Głaszczą dotykają , całują, komitywa pełna.

Dobra wiadomość jest taka, że oznacza to iż po prostu potem możemy inaczej reagować ,inaczej swoją emocjonalność budować. To ,że zbyt rzadko przytulamy się w naszym dorosłym życiu no to niestety wynosimy to z domu, gdzie kontakt z rodzicami jest zazwyczaj powściągliwy no i nie dostajemy jako dzieci odpowiedniej porcji „głasków” we właściwym czasie.

O dobrym dotyku należy dzisiaj rozmawiać często i wszędzie, dlatego bo furorę w ostatnich latach zrobił zły dotyk i on zrobił dużo złego.
Jak się słyszało, że jest to na całe życie, że nie można z tego wyjść.
To już właściwie emocjonalnie przekreślało człowieka.
Ale to jest nie prawda.

niedziela, 06 listopad 2016 21:18

Dotykanie siebie to rodzaj okazywania sobie miłości….

Napisał

Dotykanie siebie to rodzaj okazywania sobie miłości, o której mu nieraz zapominamy, ale to jest niezwykle ważne to jest do kochanie siebie.

Dotyk wspiera, podnieca, ale również jest narzędziem do manipulacji.

Jest w nas coś takiego, że się wstydzimy, boimy i raczej wolimy dla spokoju unikać dotyku niż traktować go jako jedną z najważniejszych czynności w naszym życiu, by traktować większą część ludzi jako takie osoby do dotykania.

Można oswajać dotyk, tylko powoli.

niedziela, 06 listopad 2016 20:54

Nauka o świecie zwierząt

Napisał

Im więcej wiesz, kim jesteś seksualnie, jak działać, wtedy włącz seks, a lepiej odnajdziesz się we wszystkich dziedzinach swojego życia. Nie ma wątpliwości, że seks jest naturalnym zachowaniem, który dla większości zwierząt oznacza automatycznym znaczeniem w ich istnieniu i przetrwaniu gatunku. Aczkolwiek my jesteśmy istotą ludzką – bardzo fantazyjni, wymyślni, rodzajem zwierzęcia ze szczególnie dużym i elastycznym mózgiem. Jesteśmy zwierzęciem uczenia się, rezultatem złożonego procesu oddziaływania pomiędzy długim, powolnym procesem ewolucji naszych lokalnych i unikalnych oddziaływań na środowisko. Nie jesteś wynikiem koła między naturą i kulturą, jesteś kołem między naturą i kulturą! zwierzęcy Ty splatasz naturę i wychowanie; splatasz je razem, to co jest już wrodzone z tym, czego się nauczyłeś. Wszystkie te czynniki razem dają siłę, by stworzyć swoją własną, unikalną seksualność.

SoundCloud Master- Polska