Tantra

Tantra (2)

niedziela, 06 listopad 2016 21:16

Gdzie jest to źródło dotyku?

Napisał

Źródło przede wszystkim jest w nas, w naszym wychowaniu, w naszych przyzwyczajeniach, i w tym na ile jesteśmy w stanie pokazywać bliskość.

Dotyk to jest bliskość.

Wszystko się zaczyna kiedy jest dziecko małe. Ten dotyk najczęściej dziecko dostaje, lecz nie zawsze dostaje też taki dotyk jakiego potrzebuje. Przede wszystkim bardzo wiele daje sam okres karmienia dziecka, sam okres przebywania blisko mamy.

Jeśli mama jest spokojna, jeśli mama jest wyciszona, jeśli mama karmiąc i dotykając dziecko jest bardzo spokojna to całym swoim ciałem przekazuje dotyk dla dziecka.

niedziela, 06 listopad 2016 21:11

Transcendencja Poprzez Seks

Napisał

Tantra to nie sposób na łatwy seks czy materiał promocyjny do uprawiania seksu i nie jest przyzwoleniem na brak hamulców seksualnych. Tantra to ćwiczenia, które wymagają bowiem wielkiej dyscypliny. Joga tantryczna to najpotężniejszy system wykorzystujący energię seksualną do penetrowania sfer duchowych. Mistrzowie Tantry zauważyli, że kiedy kochankowie trwają w długim związku seksualnym to wytwarza się wokół nich stan nadwrażliwości na energię. Joga tantryczna całkowicie akceptuje ciało i jego fizyczność. Mistrzowie tantry doskonaląc świadomość uznali wrażliwość za najwyższy poziom doskonałości człowieka.

SoundCloud Master- Polska